USV0J470MFD1TE
NichiconNichicon
USV0J470MFD1TE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USV0J470MFD1TE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.USV0J470MFD1TE.pdf2.USV0J470MFD1TE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile USV0J470MFD1TE
Număr parc USV0J470MFD1TE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 630114 pcs Fișa cu date 1.USV0J470MFD1TE.pdf2.USV0J470MFD1TE.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie USV Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 75mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose
produse asemanatoare
USV0J221MFD1TE
USV0J221MFD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
In stoc: 571002 pcs
Descarca: USV0J221MFD1TE.pdf
RFQ
USV0J470MFD
USV0J470MFD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL