USV0J221MFD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USV0J221MFD1TE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
Foi de date: 1.USV0J221MFD1TE.pdf2.USV0J221MFD1TE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USV0J221MFD1TE
Număr parc USV0J221MFD1TE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 571002 pcs Fișa cu date 1.USV0J221MFD1TE.pdf2.USV0J221MFD1TE.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie USV Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 195mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
USV0J221MFD
USV0J221MFD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL