URZ2A3R3MDD1TD
NichiconNichicon
URZ2A3R3MDD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URZ2A3R3MDD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.URZ2A3R3MDD1TD.pdf2.URZ2A3R3MDD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URZ2A3R3MDD1TD
Număr parc URZ2A3R3MDD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 241126 pcs Fișa cu date 1.URZ2A3R3MDD1TD.pdf2.URZ2A3R3MDD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie URZ Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11543-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 3.3µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
URZ2AR22MDD
URZ2AR22MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
In stoc: 1062805 pcs
Descarca: URZ2AR22MDD.pdf
RFQ
URZ2A4R7MDD1TD
URZ2A4R7MDD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
In stoc: 963035 pcs
Descarca: URZ2A4R7MDD1TD.pdf
RFQ
URZ2A3R3MDD
URZ2A3R3MDD
Descriere: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL