URZ2A3R3MDD1TA
NichiconNichicon
URZ2A3R3MDD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URZ2A3R3MDD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.URZ2A3R3MDD1TA.pdf2.URZ2A3R3MDD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URZ2A3R3MDD1TA
Număr parc URZ2A3R3MDD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 969573 pcs Fișa cu date 1.URZ2A3R3MDD1TA.pdf2.URZ2A3R3MDD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie URZ Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 3.3µF Aplicații General Purpose