UPW1H4R7MDD1TD
NichiconNichicon
UPW1H4R7MDD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1H4R7MDD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1H4R7MDD1TD.pdf2.UPW1H4R7MDD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1H4R7MDD1TD
Număr parc UPW1H4R7MDD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 360074 pcs Fișa cu date 1.UPW1H4R7MDD1TD.pdf2.UPW1H4R7MDD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11360-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 2.3 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPW1H471MHD1TO
UPW1H471MHD1TO
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 127439 pcs
Descarca: UPW1H471MHD1TO.pdf
RFQ
UPW1H560MED1TD
UPW1H560MED1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 226407 pcs
Descarca: UPW1H560MED1TD.pdf
RFQ
UPW1H4R7MDD
UPW1H4R7MDD
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL