UPW1H4R7MDD
NichiconNichicon
UPW1H4R7MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1H4R7MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1H4R7MDD.pdf2.UPW1H4R7MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1H4R7MDD
Număr parc UPW1H4R7MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 340562 pcs Fișa cu date 1.UPW1H4R7MDD.pdf2.UPW1H4R7MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1889
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 2.3 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose