UPW1E270MDD
NichiconNichicon
UPW1E270MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1E270MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 27UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1E270MDD.pdf2.UPW1E270MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1E270MDD
Număr parc UPW1E270MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 27UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 297031 pcs Fișa cu date 1.UPW1E270MDD.pdf2.UPW1E270MDD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-1813 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1.3 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 27µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 27µF