UPW1E222MHH
NichiconNichicon
UPW1E222MHH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1E222MHH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1E222MHH.pdf2.UPW1E222MHH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW1E222MHH
Număr parc UPW1E222MHH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2913 pcs Fișa cu date 1.UPW1E222MHH.pdf2.UPW1E222MHH.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ High Frequency 2.555A @ 100kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 22 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
capacitanță 2200µF Aplicații General Purpose