UPS1V102MHD1TO
NichiconNichicon
UPS1V102MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1V102MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1V102MHD1TO.pdf2.UPS1V102MHD1TO.pdf3.UPS1V102MHD1TO.pdf4.UPS1V102MHD1TO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UPS1V102MHD1TO
Număr parc UPS1V102MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 1.349A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.55A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12150-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 57 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPS1V101MPD1TD
UPS1V101MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 1093473 pcs
Descarca: UPS1V101MPD1TD.pdf
RFQ
UPS1V102MHD
UPS1V102MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL