UPS1V102MHD
NichiconNichicon
UPS1V102MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1V102MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1V102MHD.pdf2.UPS1V102MHD.pdf3.UPS1V102MHD.pdf4.UPS1V102MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS1V102MHD
Număr parc UPS1V102MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 1.349A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.55A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 57 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF