UPS0J152MPD1TD
NichiconNichicon
UPS0J152MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS0J152MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPS0J152MPD1TD.pdf2.UPS0J152MPD1TD.pdf3.UPS0J152MPD1TD.pdf4.UPS0J152MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS0J152MPD1TD
Număr parc UPS0J152MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 870mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11830-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 110 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1500µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPS0J221MED
UPS0J221MED
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 1158366 pcs
Descarca: UPS0J221MED.pdf
RFQ
UPS0J152MPD
UPS0J152MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL