UPS0J103MHD
NichiconNichicon
UPS0J103MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS0J103MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPS0J103MHD.pdf2.UPS0J103MHD.pdf3.UPS0J103MHD.pdf4.UPS0J103MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS0J103MHD
Număr parc UPS0J103MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 2.045A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.35A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5648
UPS0J103MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 33 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10000µF Aplicații General Purpose