UPM1K820MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1K820MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1K820MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1K820MPD1TD.pdf2.UPM1K820MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1K820MPD1TD
Număr parc UPM1K820MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 139148 pcs Fișa cu date 1.UPM1K820MPD1TD.pdf2.UPM1K820MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 395mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 620mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5287-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 250 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 82µF Aplicații General Purpose