UPM1K820MHD6
NichiconNichicon
UPM1K820MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1K820MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1K820MHD6.pdf2.UPM1K820MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1K820MHD6
Număr parc UPM1K820MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 273005 pcs Fișa cu date 1.UPM1K820MHD6.pdf2.UPM1K820MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 355mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 270 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 82µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM1K820MPD
UPM1K820MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
In stoc: 428200 pcs
Descarca: UPM1K820MPD.pdf
RFQ
UPM1K820MHD6TO
UPM1K820MHD6TO
Producători: Nichicon