UPM1K680MHD6
NichiconNichicon
UPM1K680MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1K680MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1K680MHD6.pdf2.UPM1K680MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1K680MHD6
Număr parc UPM1K680MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 216073 pcs Fișa cu date 1.UPM1K680MHD6.pdf2.UPM1K680MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 325mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 310 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 68µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 68µF Aplicații General Purpose