UPM1K561MHD
NichiconNichicon
UPM1K561MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1K561MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1K561MHD.pdf2.UPM1K561MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1K561MHD
Număr parc UPM1K561MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39173 pcs Fișa cu date 1.UPM1K561MHD.pdf2.UPM1K561MHD.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.64A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5626
UPM1K561MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 62 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 560µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 560µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM1K561MHD6
UPM1K561MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL