UPM1J150MED
NichiconNichicon
UPM1J150MED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1J150MED
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1J150MED.pdf2.UPM1J150MED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1J150MED
Număr parc UPM1J150MED Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 846457 pcs Fișa cu date 1.UPM1J150MED.pdf2.UPM1J150MED.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 92mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 185mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 730 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 15µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 15µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM1J150MED1TD
UPM1J150MED1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL