UPM1J121MHD6
NichiconNichicon
UPM1J121MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1J121MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1J121MHD6.pdf2.UPM1J121MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1J121MHD6
Număr parc UPM1J121MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 234219 pcs Fișa cu date 1.UPM1J121MHD6.pdf2.UPM1J121MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 750mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 120 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 120µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 120µF