UPM1H181MHD6TO
NichiconNichicon
UPM1H181MHD6TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1H181MHD6TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1H181MHD6TO.pdf2.UPM1H181MHD6TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1H181MHD6TO
Număr parc UPM1H181MHD6TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104381 pcs Fișa cu date 1.UPM1H181MHD6TO.pdf2.UPM1H181MHD6TO.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 605mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 845mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11996-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 95 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 180µF Aplicații General Purpose