UPM1H152MHD
NichiconNichicon
UPM1H152MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1H152MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1H152MHD.pdf2.UPM1H152MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1H152MHD
Număr parc UPM1H152MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80716 pcs Fișa cu date 1.UPM1H152MHD.pdf2.UPM1H152MHD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 2.38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.65A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5612
UPM1H152MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 26 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1500µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM1H152MHD6
UPM1H152MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL