UPM0J391MPD1TD
NichiconNichicon
UPM0J391MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM0J391MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPM0J391MPD1TD.pdf2.UPM0J391MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM0J391MPD1TD
Număr parc UPM0J391MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 177670 pcs Fișa cu date 1.UPM0J391MPD1TD.pdf2.UPM0J391MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 345mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-11698-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 170 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 390µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 390µF