UPM0J391MPD1TA
NichiconNichicon
UPM0J391MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM0J391MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPM0J391MPD1TA.pdf2.UPM0J391MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM0J391MPD1TA
Număr parc UPM0J391MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 653437 pcs Fișa cu date 1.UPM0J391MPD1TA.pdf2.UPM0J391MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 345mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 170 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 390µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 390µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM0J392MHD6TN
UPM0J392MHD6TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 82148 pcs
Descarca: UPM0J392MHD6TN.pdf
RFQ
UPM0J391MPD
UPM0J391MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL