UPM0J182MHD6
NichiconNichicon
UPM0J182MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM0J182MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPM0J182MHD6.pdf2.UPM0J182MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM0J182MHD6
Număr parc UPM0J182MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 191122 pcs Fișa cu date 1.UPM0J182MHD6.pdf2.UPM0J182MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.14A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.27A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 55 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 1800µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM0J182MHD6TN
UPM0J182MHD6TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL