UPM0J152MPD
NichiconNichicon
UPM0J152MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM0J152MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPM0J152MPD.pdf2.UPM0J152MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM0J152MPD
Număr parc UPM0J152MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 277833 pcs Fișa cu date 1.UPM0J152MPD.pdf2.UPM0J152MPD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.26A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 55 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 1500µF