UPJ2A220MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ2A220MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ2A220MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ2A220MPD1TD.pdf2.UPJ2A220MPD1TD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UPJ2A220MPD1TD
Număr parc UPJ2A220MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 204106 pcs Fișa cu date 1.UPJ2A220MPD1TD.pdf2.UPJ2A220MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 122mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11662-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 550 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose