UPJ2A1R5MDD1TD
NichiconNichicon
UPJ2A1R5MDD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ2A1R5MDD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ2A1R5MDD1TD.pdf2.UPJ2A1R5MDD1TD.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ2A1R5MDD1TD
Număr parc UPJ2A1R5MDD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 327061 pcs Fișa cu date 1.UPJ2A1R5MDD1TD.pdf2.UPJ2A1R5MDD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5130-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 10 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1.5µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1.5µF Aplicații General Purpose