UPJ1V391MPD
NichiconNichicon
UPJ1V391MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1V391MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1V391MPD.pdf2.UPJ1V391MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1V391MPD
Număr parc UPJ1V391MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137442 pcs Fișa cu date 1.UPJ1V391MPD.pdf2.UPJ1V391MPD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 955mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17063
UPJ1V391MPD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 84 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 390µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 390µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPJ1V390MED
UPJ1V390MED
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 306109 pcs
Descarca: UPJ1V390MED.pdf
RFQ
UPJ1V470MED1TD
UPJ1V470MED1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 1402737 pcs
Descarca: UPJ1V470MED1TD.pdf
RFQ
UPJ1V391MPD1TD
UPJ1V391MPD1TD
Descriere: CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL