UPJ1V332MHD
NichiconNichicon
UPJ1V332MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1V332MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1V332MHD.pdf2.UPJ1V332MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1V332MHD
Număr parc UPJ1V332MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42568 pcs Fișa cu date 1.UPJ1V332MHD.pdf2.UPJ1V332MHD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 2.73A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.04A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 21 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 3300µF