UPJ1J101MPD
NichiconNichicon
UPJ1J101MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1J101MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1J101MPD.pdf2.UPJ1J101MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1J101MPD
Număr parc UPJ1J101MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 156472 pcs Fișa cu date 1.UPJ1J101MPD.pdf2.UPJ1J101MPD.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 495mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 750mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15649
UPJ1J101MPD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 180 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose