UPJ1J100MDD1TA
NichiconNichicon
UPJ1J100MDD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1J100MDD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1J100MDD1TA.pdf2.UPJ1J100MDD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1J100MDD1TA
Număr parc UPJ1J100MDD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1253428 pcs Fișa cu date 1.UPJ1J100MDD1TA.pdf2.UPJ1J100MDD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 67mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 135mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1.6 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 10µF