UPJ1C181MED1TA
NichiconNichicon
UPJ1C181MED1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1C181MED1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1C181MED1TA.pdf2.UPJ1C181MED1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1C181MED1TA
Număr parc UPJ1C181MED1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 954810 pcs Fișa cu date 1.UPJ1C181MED1TA.pdf2.UPJ1C181MED1TA.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 285mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 310 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 180µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 180µF