UPJ1C152MHD1TO
NichiconNichicon
UPJ1C152MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1C152MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1C152MHD1TO.pdf2.UPJ1C152MHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1C152MHD1TO
Număr parc UPJ1C152MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 107838 pcs Fișa cu date 1.UPJ1C152MHD1TO.pdf2.UPJ1C152MHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.66A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5015-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 48 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1500µF Aplicații General Purpose