UPA1V122MHD
NichiconNichicon
UPA1V122MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPA1V122MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPA1V122MHD.pdf2.UPA1V122MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPA1V122MHD
Număr parc UPA1V122MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 124343 pcs Fișa cu date 1.UPA1V122MHD.pdf2.UPA1V122MHD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPA Ripple Current @ Low Frequency 1.938A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 22 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 1200µF