UPA1E681MPD
NichiconNichicon
UPA1E681MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPA1E681MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPA1E681MPD.pdf2.UPA1E681MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPA1E681MPD
Număr parc UPA1E681MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 316788 pcs Fișa cu date 1.UPA1E681MPD.pdf2.UPA1E681MPD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPA Ripple Current @ Low Frequency 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 49 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C capacitanță 680µF