UMT1HR47MDD
NichiconNichicon
UMT1HR47MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMT1HR47MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UMT1HR47MDD.pdf2.UMT1HR47MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMT1HR47MDD
Număr parc UMT1HR47MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 307200 pcs Fișa cu date 1.UMT1HR47MDD.pdf2.UMT1HR47MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UMT Ripple Current @ Low Frequency 3.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.7mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15565
UMT1HR47MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 0.47µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMT1HR47MDD1TP
UMT1HR47MDD1TP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 364588 pcs
Descarca: UMT1HR47MDD1TP.pdf
RFQ
UMT1NTN
UMT1NTN
Producători: LAPIS Semiconductor
Descriere: TRANS 2PNP 50V 0.15A 6UMT
In stoc: 971487 pcs
Descarca: UMT1NTN.pdf
RFQ
UMT1HR33MDD
UMT1HR33MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Descarca: UMT1HR33MDD.pdf
UMT1N-TP
UMT1N-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TRANS 2PNP 50V 0.15A SOT363