UMT1HR47MCD2
NichiconNichicon
UMT1HR47MCD2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMT1HR47MCD2
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UMT1HR47MCD2.pdf2.UMT1HR47MCD2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMT1HR47MCD2
Număr parc UMT1HR47MCD2 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1316278 pcs Fișa cu date 1.UMT1HR47MCD2.pdf2.UMT1HR47MCD2.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.118" Dia (3.00mm)
Serie UMT Ripple Current @ Low Frequency 3.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.7mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.039" (1.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 0.47µF Aplicații General Purpose