UMR1C101MDD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMR1C101MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
Foi de date: 1.UMR1C101MDD.pdf2.UMR1C101MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMR1C101MDD
Număr parc UMR1C101MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 262035 pcs Fișa cu date 1.UMR1C101MDD.pdf2.UMR1C101MDD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UMR Ripple Current @ Low Frequency 92mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 138mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-17661
UMR1C101MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 100µF