UMR1A470MDD1TP
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMR1A470MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 10V THRU HOLE
Foi de date: 1.UMR1A470MDD1TP.pdf2.UMR1A470MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMR1A470MDD1TP
Număr parc UMR1A470MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 10V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1454318 pcs Fișa cu date 1.UMR1A470MDD1TP.pdf2.UMR1A470MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMR Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 47µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMR1A101MDD1TE
UMR1A101MDD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE
In stoc: 1318334 pcs
Descarca: UMR1A101MDD1TE.pdf
RFQ
UMR1A470MDD
UMR1A470MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 10V THRU HOLE