UMF1V150MDD
NichiconNichicon
UMF1V150MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMF1V150MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UMF1V150MDD.pdf2.UMF1V150MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMF1V150MDD
Număr parc UMF1V150MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 595054 pcs Fișa cu date 1.UMF1V150MDD.pdf2.UMF1V150MDD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMF Ripple Current @ Low Frequency 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 115mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1.3 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 15µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 15µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMF1V100MDD
UMF1V100MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 186891 pcs
Descarca: UMF1V100MDD.pdf
RFQ
UMF1V100MDD1TE
UMF1V100MDD1TE
Producători: Nichicon
In stoc: 628586 pcs
Descarca: UMF1V100MDD1TE.pdf
RFQ
UMF1V150MDD1TP
UMF1V150MDD1TP
Descriere: CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL
Descarca: UMF1V150MDD1TP.pdf
UMF1V010MDD1TP
UMF1V010MDD1TP
Descriere: CAP ALUM 1UF 20% 35V RADIAL
Descarca: UMF1V010MDD1TP.pdf
UMF1V150MDD1TE
UMF1V150MDD1TE