UMF1V010MDD
NichiconNichicon
UMF1V010MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMF1V010MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UMF1V010MDD.pdf2.UMF1V010MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMF1V010MDD
Număr parc UMF1V010MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 192757 pcs Fișa cu date 1.UMF1V010MDD.pdf2.UMF1V010MDD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UMF Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15541
UMF1V010MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 5 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMF1V100MDD1TP
UMF1V100MDD1TP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 195288 pcs
Descarca: UMF1V100MDD1TP.pdf
RFQ
UMF1V010MDD1TE
UMF1V010MDD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 613104 pcs
Descarca: UMF1V010MDD1TE.pdf
RFQ
UMF1V010MDD1TP
UMF1V010MDD1TP