UKL1J6R8MDD
NichiconNichicon
UKL1J6R8MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1J6R8MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1J6R8MDD.pdf2.UKL1J6R8MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1J6R8MDD
Număr parc UKL1J6R8MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 669632 pcs Fișa cu date 1.UKL1J6R8MDD.pdf2.UKL1J6R8MDD.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 59mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 118mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6.8µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 6.8µF Aplicații General Purpose