UKL1J680MPD1TD
NichiconNichicon
UKL1J680MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1J680MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1J680MPD1TD.pdf2.UKL1J680MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1J680MPD1TD
Număr parc UKL1J680MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 132256 pcs Fișa cu date 1.UKL1J680MPD1TD.pdf2.UKL1J680MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 540mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10574-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 68µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UKL1J681KHD
UKL1J681KHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 680UF 10% 63V RADIAL
In stoc: 81186 pcs
Descarca: UKL1J681KHD.pdf
RFQ
UKL1J6R8KDD1TA
UKL1J6R8KDD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 792764 pcs
Descarca: UKL1J6R8KDD1TA.pdf
RFQ
UKL1J680MPD
UKL1J680MPD