UKL1J221MHD1TO
NichiconNichicon
UKL1J221MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1J221MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1J221MHD1TO.pdf2.UKL1J221MHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1J221MHD1TO
Număr parc UKL1J221MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99245 pcs Fișa cu date 1.UKL1J221MHD1TO.pdf2.UKL1J221MHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 825mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10555-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 220µF