UKL1J221KHD1TO
NichiconNichicon
UKL1J221KHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1J221KHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1J221KHD1TO.pdf2.UKL1J221KHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1J221KHD1TO
Număr parc UKL1J221KHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 175582 pcs Fișa cu date 1.UKL1J221KHD1TO.pdf2.UKL1J221KHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 825mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UKL1J330KPD
UKL1J330KPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 33UF 10% 63V RADIAL
In stoc: 476214 pcs
Descarca: UKL1J330KPD.pdf
RFQ
UKL1J221KHD
UKL1J221KHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 10% 63V RADIAL