UKL1E680MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1E680MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 25V THRU HOLE
Foi de date: 1.UKL1E680MPD1TA.pdf2.UKL1E680MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1E680MPD1TA
Număr parc UKL1E680MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 25V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 733235 pcs Fișa cu date 1.UKL1E680MPD1TA.pdf2.UKL1E680MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 460mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 68µF