UKL1E4R7MDDANATD
NichiconNichicon
UKL1E4R7MDDANATD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1E4R7MDDANATD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1E4R7MDDANATD.pdf2.UKL1E4R7MDDANATD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1E4R7MDDANATD
Număr parc UKL1E4R7MDDANATD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1716114 pcs Fișa cu date 1.UKL1E4R7MDDANATD.pdf2.UKL1E4R7MDDANATD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose