UKL1A152MHD
NichiconNichicon
UKL1A152MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1A152MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1A152MHD.pdf2.UKL1A152MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1A152MHD
Număr parc UKL1A152MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104820 pcs Fișa cu date 1.UKL1A152MHD.pdf2.UKL1A152MHD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 1.02A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.173A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16836
UKL1A152MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 1500µF