UKL1A152KHD1TO
NichiconNichicon
UKL1A152KHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1A152KHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1A152KHD1TO.pdf2.UKL1A152KHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1A152KHD1TO
Număr parc UKL1A152KHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 216963 pcs Fișa cu date 1.UKL1A152KHD1TO.pdf2.UKL1A152KHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 1.02A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.173A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1500µF Aplicații General Purpose