UHD1A102MPD6
NichiconNichicon
UHD1A102MPD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1A102MPD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1A102MPD6.pdf2.UHD1A102MPD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1A102MPD6
Număr parc UHD1A102MPD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 158342 pcs Fișa cu date 1.UHD1A102MPD6.pdf2.UHD1A102MPD6.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 1.073A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-15185
UHD1A102MPD6-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 38 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UHD1A221MED
UHD1A221MED
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 242720 pcs
Descarca: UHD1A221MED.pdf
RFQ
UHD1A152MPD
UHD1A152MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 151542 pcs
Descarca: UHD1A152MPD.pdf
RFQ
UHD1A102MPD6TD
UHD1A102MPD6TD
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Descarca: UHD1A102MPD6TD.pdf
UHD1A102MPD
UHD1A102MPD