UHD1A102MPD1TA
NichiconNichicon
UHD1A102MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1A102MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1A102MPD1TA.pdf2.UHD1A102MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1A102MPD1TA
Număr parc UHD1A102MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 696218 pcs Fișa cu date 1.UHD1A102MPD1TA.pdf2.UHD1A102MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 937.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 41 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF